hry-obchod.cz

Z-Man Games The Great City of Rome

Tento exkluzivní výrobek Z-Man Games The Great od předního výrobce Z-Man Games máte možnost nakoupit v naší aktuální nabídce extra se slevou! Aktuálně za super cenu 489 Kč.
Z-Man Games The Great City

Římský císař sezval nejvěhlasnější architekty z celého světa, aby přestavěli Věčné město. Jenže pouze ten nejlepší plán se skutečně promění na kámen a mramor. Soupeřte s ostatními architekty o stavební plány a materiály, které potřebujete na realizaci své vize. Předložte plán císaři a možná se zapíšete do historie Hlavního města světa!

 Hra probíhá na 14 kol. V každém kole rozestavíte své akcie pomocí „akčního pruhu“, kterým získáte suroviny či karty, a nakonec je zakomponujete do svého plánu. 

Představení hry v angličtině:

 

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 60 minut. Autor Matthew Dunstan, Brett J. Gilbert. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.3. 9. Náročnost (1-5) 2.2. Autor Matthew Dunstan. Autor Brett J. Gilbert. Herní kategorie Stavba města