hry-obchod.cz

Ares Games Battlestar Galactica Starship Battles – Spaceship Pack: Raptor (Assault/Combat)

Designový kus Ares Games Battlestar Galactica Starship Battles - Spaceship Pack: od výrobce se skvělou pověstí Ares Games máte možnost najít v aktuální nabídce extra výhodně. Výhodně teď u nás za 385 Kč.
EAN: 8054181513868
Ares Games Battlestar Galactica Starship Battles -

Raptor byl vytvořen pro různé role od průzkumu po podporu palebných sil. Je pomalejší a hůře se s ním manévruje než s VIperem, ale dokáže provádět FTL skoky na malé vzdálenosti. Může být vybaven interní i externí výzbrojí na trupu a křídlech. Jde například o automatický kanón nebo držáky na rakety.

Balení obsahuje: 1 model lodě, 1 herní základnu, 1 kartu lodi, balíček manévrů a karty pilota.

Ve hře Battlestar Galactica: Starship Battles se hráči ujímají kontroly nad koloniálními a cylonskými plavidly,  čelí vzájemným atakům druhé strany a plní různé mise. Inovativní herní systém obsahuje lehce naučitelná pravidla, unikátní set manévrovacích karet je pak určen každé lodi zvlášť. Součástí balení jsou pak 2 unikátní zařízení – kontrolní panel a otočná miniaturní základna. Prožijte u sebe doma napínavé souboje z vašeho oblíbeného seriálu jen několik minut po rozbalení krabice.

Unboxing základní hry v češtině:

Další parametry: Typ hry Strategická, Válečná. Herní doba 30-60 minut. Autor Andrea Angiolino, Andrea Mainini. EAN 8054181513868. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 12. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8,2. 9. Náročnost (1-5) 3,3. Autor Andrea Mainini. Autor Andrea Angiolino