hry-obchod.cz

TLAMA games Hrdinové hlubokého hvozdu – set obalů Diamond pro hru

Oblíbený a kvalitní produkt TLAMA games Hrdinové hlubokého hvozdu - set s osvědčenou značkou TLAMA games snadno pořídíte v naší aktuální nabídce ve výhodné akci! K sehnání zrovna v akci za 105 Kč.
TLAMA games Hrdinové hlubokého hvozdu - set

Sada obalů pro hru Hrdinové hlubokého hvozdu. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíte s nimi celou základní hru.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje

  • Diamond Pink: Tarot (70×120 mm)
  • Diamond Green: Standard (63,5×88 mm)

Další parametry: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 70×120 mm + 63,5×88 mm. Kusů v balení 200 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . . .