hry-obchod.cz

TLAMA games Mars: Teraformace komplet – set obalů Diamond pro hru

Hodně prodávaný výrobek TLAMA games Mars: Teraformace komplet - od výrobce s dlouholetou historií TLAMA games máte možnost najít momentálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 289 Kč.
TLAMA games Mars: Teraformace komplet - set

Sada obalů pro hru Mars: Teraformace včetně všech rozšíření. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíte s nimi celou základní hru a všechna rozšíření včetně Předehry, Venuše, Kolonie a Neklid. Také všech 27 dostupných českých promo karet.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje 500ks obalů na karty 63,5×88 mm Standard Green.

Další parametry: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 63,5×88 mm. Kusů v balení 500 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . . .