hry-obchod.cz

TLAMA games Dominion / Dominion: Intriky – set obalů Diamond pro hru

Hodně povedený výrobek TLAMA games Dominion / Dominion: Intriky - od známého dodavatele TLAMA games získáte právě teď v naší nabídce za výhodnou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 349 Kč.
TLAMA games Dominion / Dominion: Intriky -

Sada obalů pro hru Dominion případně Dominion Intriky. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíe s nimi celou základní hru, a pokud je máte, pak i karty z promo balíčku a rozšíření Rozkvět řemesel.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje 600ks European Standard (59×92 mm)

Další parametry: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 59×92 mm. Kusů v balení 600 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . . .