hry-obchod.cz

TLAMA games Arkham Horror 3.edice – set obalů Diamond pro hru

Kvalitní a oblíbený kousek TLAMA games Arkham Horror 3.edice - set od značky TLAMA games lze sehnat právě teď v nabídce za akční cenu. Aktuálně stojí u nás 269 Kč.
TLAMA games Arkham Horror 3.edice - set

Sada obalů pro hru Arkham Horror 3. edice. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíte s nimi celou základní hru.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje 300ks obalů na karty Purple American Standard (56×87 mm) , 200ks Yellow Mini (41×63 mm)

Další parametry: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 56×87 mm + 41×63 mm. Kusů v balení 500 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . . .