hry-obchod.cz

TLAMA games Star Wars: Rebellion + Rise of the Empire – set obalů Diamond pro hru

Zcela unikátní produkt TLAMA games Star Wars: Rebellion + Rise of the od společnosti s výborným jménem TLAMA games jednoduše naleznete momentálně na našich stránkách za výhodné peníze! Cena od 189 Kč.
TLAMA games Star Wars: Rebellion + Rise of the

Sada obalů pro hru Star Wars: Rebellion + Rise of the Empire. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíte s nimi celou základní hru a 3 promobalíčky.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje

  • 200 ks Diamond Orange: Chimera Standard (57,5×89 mm)
  • 200 ks Diamond Yellow: American Mini (41×63 mm)

Další parametry: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 59×92 mm + 45×68 mm. Kusů v balení 300 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . . .