hry-obchod.cz

Ludopolis Lingolandia CZ

Tento žádaný kus Ludopolis Lingolandia CZ od našeho předního výrobce Ludopolis pohodlně získáte tady a teď za super peníze! Na našich stránkách za 859 Kč.
EAN: 8588008242056
Ludopolis Lingolandia CZ

Potrápit mozkové závity, rozvíjet fantazii, rozšířit si slovní zásobu, spojovat souvislosti tak, aby hráč splnil úkol? To je Lingolandia. Hra pro 2-8 hráčů všech věkových kategorií, kteří chtějí od hry víc. Na základě přirozené soutěživosti se hráči zdokonalí v hláskování a uvědomování si začátečního písmene každého použitého slova, rozšíří si slovní zásobu nejen v mateřském, ale i v cizím jazyce a naučí se v praxi využívat a logicky spojovat všechny poznatky, které se kdy naučili.

Pravidla hry (SK):

Další parametry: Typ hry Rodinná. Herní doba 20-30 minut. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 6. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) 16-30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.3. Autor Anna Rybovičová. Herní kategorie Humor. Herní kategorie Párty. Herní kategorie Slovní. Výtvarníci Nina Sefcik