hry-obchod.cz

Ludopolis Ikonikus – Hra o emocích

Kvalitní a žádaný výrobek Ludopolis Ikonikus - Hra od dodavatele kvalitních produktů Ludopolis jednoduše můžete sehnat právě zde výhodně. Produkt nakoupíte teď u nás za 349 Kč.
EAN: 8590228041630
Ludopolis Ikonikus - Hra

Párty hra o emocích! Hrát si s emocemi nikdy nebylo tak zábavné!

V karetní hře Ikonikus odpovídáte pomocí karet symbolizujících emoce na otázku: Jak byste se cítili, kdyby ….?

Při hraní si užijete spoustu zábavy při vymýšlení otázek o tom jak byste se cítili při čemkoliv co vás napadne.
Ikonikus je hrou podporující fantazii, emocionální inteligenci i empatii a při tom všem se hlavně budete bavit!

Herní princip je tak jednoduchý, že ho vysvětlíte za 2 minuty. Jeden hráč je vždy vypravěčem, který položí otázku a ostatní vyberou jednu z pěti karet, která podle nich nejlépe vystihuje pocit při položené otázce.
Hru ikonikus si zahrajete výborně s dětmi, kde máte možnost sledovat jaké pocity v nich karty vyvolávají a zároveň zjistíte jaké úžasné je dětské myšlení.

Školní psycholog Radovan Kyrinovič o hře Ikonikus řekl:
Hra IKONIKUS není jen zábavnou hrou pro “dlouhé zimní večery”, je to hra s potenciálem rozvíjet emocionální inteligenci u dětí i dospělých. Základní verze hry “Jak by ses cítil, kdyby..?” je dobrým způsobem, jak vést děti i   dospělé k vyjadřování jejich emocí a pocitů. Rodiče se svými dětmi mohou tuto hru využít večer jako zábavnou formu zhodnocení uplynulého dne. Zároveň tato hra může sloužit pedagogům, terapeutům a vychovatelům jako doplněk k   jiným metodám projekce podporujícím psychické zdraví.

Obsah hry
• 120 karet se symboly
• 5 karet bez symbolů–hráči si mohou nakreslit vlastnís ymboly
• 5 karet s ukázkovými otázkami SK
• 5 karet s ukázkovými otázkami CZ
• 5 karet s ukázkovými otázkami EN – pro hraní v anglickém jazyce

CZ / SK verze Ikonikusu je vyrobená na Slovensku.

Video:

Další parametry: Typ hry Párty, Rodinná. Herní doba 15 minut. Autor Manu Palau. EAN 8590228041630. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 7. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 3. 6. Maximální počet hráčů 10. 7. Herní doba (minut) do 15. Autor Manu Palau. . .