hry-obchod.cz

Kollosal Games Papillon

Často hledaný výrobek Kollosal Games Papillon od kvalitní značky Kollosal Games jednoduše můžete získat bezpečně online téměř zdarma! Aktuálně výhodně za 1 089 Kč.
Kollosal Games Papillon

Motýlí zahrada vyžaduje vizi a pečlivou ruku. Přišlo jaro a svět rozkvetl. Jak se vaše zahrada rozrůstá, shromažďují se na ní housenky, které se mění v krásné motýly dychtící po nektaru.
Papillon je hra pro 2-4 hráče, která se skládá z destiček, tabulí a většiny ploch. V průběhu 8 kol budete dražit květinové destičky pro stavbu zahrady, lákat motýly na květiny s cenným nektarem a samozřejmě každá zahrada vypadá lépe se skřítkem. Nasbírejte na konci hry nejvíce nektaru a vyhrajete!

Funkce hry Papillon:

– Krásné 3D květiny a motýlí komponenty, které ožijí na vašem stole.
– Přístupná pravidla, ale hluboká strategická hratelnost pro hru na expertní úrovni.
– Zábavná, inovativní motýlí mechanika, která vás vybízí k pohybu motýlů po zahradě!

Další parametry: Typ hry Rodinná, Tématická. Herní doba 30-45 min. Autor J.B. Howell. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel francouzský. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.7. 9. Náročnost (1-5) 2.1. Autor J.B. Howell. Herní kategorie Abstraktní