hry-obchod.cz

Blackfire CZ Spící královny 2: Králové v nesnázích!

Unikátní výrobek Blackfire CZ Spící královny 2: Králové od našeho předního výrobce Blackfire CZ máte možnost pořídit u nás teď za akční cenu! Výhodně za 539 Kč. EAN: 8595680302541
Blackfire CZ Spící královny 2: Králové v
Popis produktu

Pokračování jedné z nejoblíbenějších dětských her. Podaří se vám zachránit krále a zvítězit ve hře?

Královny jsou vzhůru a na cestě do svých zámků, aby se vrátily ke svým normálním královským životům, ale ještě nenastal čas na jejich „pokud neumřeli, žijí šťastně až dodnes“! Králové se po cestě domů dostali do poněkud prekérních situací, a je na královnách, aby je zachránily. Aby to dokázaly, musí královny nejprve najít kouzelné pomocníčky, kteří se ukrývají v čarovném lese. Pozor však na čaroskřítky, vrbky ospalky a věčně záludné měnibaby, které nikdy nespí! První hráč, který zachrání odpovídající počet králů, vyhrál!

Obsah balení:

  • 92 karet
  • 6 rytířů
  • 1 kostku
  • 2 průvodce tahem
  • 1 česká a slovenská pravidla

Další parametry: Typ hry Rodinná, Karetní. Herní doba 20 minut. Autor Michał Oracz, Jakub Wiśniewski. EAN 8595680302541. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 4. Jazyk pravidel slovenský. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 16-30. Autor Michał Oracz. Autor Jakub Wiśniewski.