hry-obchod.cz

Hydra Dobrodruzi 7

Velmi prodávaný produkt Hydra Dobrodruzi 7 od společnosti s úžasnou pověstí Hydra jde sehnat tady teď ve výprodejové akci. Nyní pořídíte jen za 189 Kč.
EAN: 9788097193041
Hydra Dobrodruzi 7
Zjistit dostupnost »
Značka: Hydra
189

Sláva dobrodruhů stoupá! Jejich jména se začínají vrývat do paměti nejen běžnému lidu. S úspěchem přicházejí zajímavé nabídky až ze dvora vysoké šlechty. Splnění jednoho z netradičních úkolů zavede družinu mezi zámožnou smetánku Elšumy. Jaká však bude cena za získání této slávy? Dosáhnou dobrodruzi skutečně toho, po čem tak baží? Rynn se touží dostat do kalevského vojska, ale Olaf má jiné představy o jejich budoucnosti. Yaril má před sebou cíl svého otce, ale ztotožňují se s ním i ostatní?

Prokáže Egil schopnosti vůdce a povede družinu jedním směrem, nebo dojde k jejímu rozdělení? Přišel čas probádat novou zemi a opustit dlouho obývanou domovinu. Bývalá severní Kaleva se před půl stoletím proměnila na vylidněnou oblast. Jak se to mohlo stát? Jaké tajemství dnes tato země skrývá?

Dobrodruzi jsou povídky na pokračování, které vznikly na základě odehraných příběhů ve hře Dračí Doupě.

Další parametry: Typ hry Kniha. EAN 9788097193041. Autor Slavomír Blažek, Kolektiv autorů. 1. Základní hra / rozšíření Kniha. 3. Jazyk hry český. Autor Kolektiv autorů. Autor Slavomír Blažek. . . . . . . .