hry-obchod.cz

Hydra Dobrodruzi 9

Kvalitní kus Hydra Dobrodruzi 9 od našeho známého výrobce Hydra je k získání v naší online nabídce za nejnižší cenu. Nabídka již od 195 Kč.
EAN: 9788089968152
Hydra Dobrodruzi 9
Zjistit dostupnost »
Značka: Hydra
195

Cesty dobrodruhů vedou na daleký sever Kalevy, do země zvané Mintar. Vzestup nového vyznání vyvolává napětí, které dobrodruzi cestou pociťují i mezi prostým lidem. Potýkají se také se záhadným záškodníkem, který dělá problémy nejen návštěvníkům hostince U Osamělého poutníka. Jsou za tím pouze obchodní třenice konkurence nebo se za podivuhodnými událostmi skrývá něco víc?

V Pevnosti u Lobanoke se některým splní kariérní sny, jiní najdou lásku. Družina se dostane do služeb muže s pověstným jménem – rytíře Dalimíra z Mintaru. Rychle však zjistí, že být ve službách šlechtice neznamená jen rostoucí čest a slávu, ale i zapletení se do politických a mocenských intrik. Přicházejí k nim protichůdné informace, které nutí dobrodruhy přehodnotit některá rozhodnutí. Podaří se jim v pohnutých dobách podniknout správné kroky? Všechny zaplavuje strach a propadají paranoi, protože nevědí, z které strany může přijít zrada… Budou jejich obavy zbytečné, nebo se nakonec dočkají toho, co jim nedovolí v klidu spát?

Dobrodruzi jsou povídky na pokračování, které vznikly na základě odehraných příběhů ve hře Dračí Doupě.

Další parametry: Typ hry Kniha. EAN 9788089968152. Autor Slavomír Blažek, Kolektiv autorů. 1. Základní hra / rozšíření Kniha. 3. Jazyk hry český. Autor Kolektiv autorů. Autor Slavomír Blažek. . . . . . . .