hry-obchod.cz

Helvetiq Papageno

Unikátní a oblíbený kousek Helvetiq Papageno od výrobce s dobrým jménem Helvetiq dostanete právě nyní na našich stránkách ve výhodné akci. Momentálně v akci za 279 Kč.
EAN: 7640139532282
Helvetiq Papageno

Ve vašem čarovném království létá hejno barevných ptáků. Chcete zapůsobit na královnu? Pak musíte být schopni přivábit ty nejlepší jedince, kteří vám sednou na lep. Ale buďte opatrní, drát je slabý a snadno by se mohlo stát, že ty nejtěžší ptáci vás mohou připravit o vítězství. 
Jako pomoc vám nabízíme, že se můžete zeptat specialisty: Papageno, slavný ptáčník z Kouzelné flétny, bude vaším spojencem v získávání ptáků od vašich soupeřů nebo vytváření zmatku v jejich sbírkách.
Papageno je postava z Mozartovy opery Kouzelná flétna. Je to ptáčník Královny noci. Tento veselý a zábavný chlapík následuje prince Tamino v jeho cestě za jeho láskou princeznou Tamina. Papageno má na pomoc kouzelné nástroje: zvonkohru a flétnu.

Papageno je rychlá strategická hra s jednoduchými pravidly a roztomilým designem. Vytvořte si sbírku z nejlehčích ptáků a vyhrajte dvě kola, abyste zvítězili.

Obsah hry: 50 karet (40 karet ptáků od -2 do 9, 4 karty flétny, 4 karty klecí a 2 karty vajec).

 

Upozornění: Česká pravidla nejsou součástí hry, dají se stáhnout níže.

CZ Pravidla

 

Další parametry: Typ hry Karetní, Rodinná. Herní doba 10-15 minut. Autor Martin Andersen. EAN 7640139532282. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 6. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) do 15. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.6. 9. Náročnost (1-5) 1. Autor Kevin Kim