hry-obchod.cz

Helvetiq Kompromat

Unikátní kousek Helvetiq Kompromat od známého výrobce Helvetiq můžete najít na našich stránkách teď právě skutečně levně. Cena již od 269 Kč.
Helvetiq Kompromat

Souboj špiónů.
Dva hráči hrají proti sobě hrají v rolích cizích agentů, kteří spolu soupeří na zajímavých misích, aby se proslavili ve svém oboru. Aby toho dosáhli, musí zůstat neustále v utajení.
Tito dva agenti se utkají ve hře blackjack, aby splnili mise a sbírali speciální dovednosti. Abyste úspěšně dokončili misi, musíte předstihnout svého soka, ale dávejte si pozor, abyste nikdy nepřekročili 21.
Zkuste štěstí a staňte se nejúspěšnějším špionem všech dob! Být slavný je skvělé, ale může to být I nebezpečné… Hra se hraje na šest kol, doku jeden z tajných agentů neztratí své krytí. Jste připraveni zkusit své štěstí a stát se nejúspěšnějším a nepolapitelným špionem na světě?

Recenze hry zde:

RECENZE

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 30 minut. Autor Rob Fisher, Adam Porter. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 16-30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.1. 9. Náročnost (1-5) 1.7. Autor Rob Fisher. Autor Adam Porter. Herní kategorie Karetní