hry-obchod.cz

Gale Force Nine Doctor Who: Time of the Daleks – River, Amy, Clara, & Rory Friends Expansion

Akční produkt Gale Force Nine Doctor Who: Time of the Daleks - od populárního výrobce Gale Force Nine pořídíte právě teď v naší nabídce extra výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 539 Kč.
EAN: 40756
Gale Force Nine Doctor Who: Time of the Daleks -

Doctor Who: Time of the Daleks – River, Amy, Clara, & Rory Friends Expansion je malé rozšíření pro semikooperativní hru ze světa slavného scifi seriálu, které přináší společníkům více možností, jak pomoci Doktorovi.

Kdo z vás by se chtěl stát Doktorem? Cestovat v místě a čase, setkávat se se společníky a čelit četným dobrodružstvím? To přesně je náplní semi-kooperativní hry Doctor Who: Time of Daleks. Hráč si vybere svého Doktora a snaží se zhatit ďábelský plán Daleků: zcela vymazat Doktora z časového kontinua a tím i z minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Dobrodružství v čase právě začíná!

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 120 minut. Autor Andrew Haught. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 91-120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.4. Autor Andrew Haught. Herní kategorie Filmy / TV / Rádio. Herní kategorie Kostkové. Herní kategorie Rozšíření