hry-obchod.cz

Gale Force Nine Firefly: The Game

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Gale Force Nine Firefly: od dodavatele se skvělou pověstí Gale Force Nine je k dostání v aktuální nabídce za zcela nejnižší cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 099 Kč.
EAN: 9780992251659
Gale Force Nine Firefly:

Hráči se ujmou svých vlastních lodí třídy Firefly létajících na okraji přezkoumaného vesmíru a zákonu. Jen s malou posádkou mechaniků, střelců a cestovatelů se hráči stanou kapitány hledajícími možnosti, jak si vydělat. Je jedno jak bezpečná nebo legální ta práce bude. Zaměstnavatelé, Alianční hlídky a přepady Reaverů jsou na denním pořádku na okraji osídleného vesmíru.

Hráči začnou s lodí a létají od planety k planetě, formou karet si najímají posádku, vylepšují lodě a vozí náklady. Některé z nich jsou ilegální a můžou být zkonfiskovány, když hráč narazí na Alianční hlídku. Cestování mezi planetami vyžaduje používaní motorů za každý pohyb. Většinou se při použití karet motorů nestane nic zvláštního, ale někdy hráči můžou narazit na hlídku, poruchu, nebo třeba nájezd Reaverů. První hráč, který splní příběhovou misi, vyhrává hru.

 

Recenze hry v angličtině:

 

Další parametry: Typ hry Tématická. Herní doba 120-240 minut. Autor Aaron Dill, John Kovaleski, Sean Sweigart. EAN 9780992251659. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 121-180. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.4. 9. Náročnost (1-5) 3. Autor Aaron Dill. Autor John Kovaleski