hry-obchod.cz

Chaosium Khan of Khans

Tento velmi žádaný produkt Chaosium Khan of Khans od dodavatele kvalitních produktů Chaosium pohodlně pořídíte právě teď v nabídce za super peníze. Akční ceny od 441 Kč.
EAN: 9781568821078
Chaosium Khan of

Khan of Khans je karetní hra pro 2-5 hráčů odehrávající se na pláních Prax, zasazených v mytickém světě Glorantha (RuneQuest, King of Dragon Pass). Hráč se ujme role khana jednoho z velkých kmenů žijících na pláních Prax, každému z nich náleží jedno fantastické zvíře se svými speciálnními vlastnostmi. Každé jaro, když se zazelená tráva, začnou kmeny putovat podel řek do úrodných zemí Dragon Pass.

Tento rok je ale jiný! Nejvyšší princezna oznámila, že udělí titul „Khan of Khans“ tomu z khanů, který přivede zpět ze zemí Dragon Pass nejvíce dobytka.

Hráč v každém tahu plení vybranou lokaci výběrem karty z jedné z deseti hromádek. Ten hráč, který přivede zpět nejvíce dobytka vítězí.

Obsah balení:
10 Karet khanů
90 Lokačních karet
13 Korálů
2 Herních tokenů
Pravida
Mapa
Žeton vítězného hráče

Další parametry: Typ hry Rodinná, Karetní. Herní doba 15-25 minut. Autor Reiner Knizia. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 9. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 16-30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6. 9. Náročnost (1-5) 1.1. Autor Reiner Knizia. Herní kategorie Fantasy. Herní kategorie Karetní