hry-obchod.cz

Albi Detektivní únikovka: Leopold Díl 3. Leopoldův osud

Tento designový výrobek Albi Detektivní únikovka: Leopold Díl 3. Leopoldův od značky s dlouholetou tradicí Albi lze pořídit v naší internetové nabídce v bezva akci. Teď za akční cenu 339 Kč.
EAN: 8590228044907
Albi Detektivní únikovka: Leopold Díl
Zjistit dostupnost »
Značka: Albi
339

Detektivní únikovka (50 clues) je řada detektivních a kriminálních únikových her s prvky hororu. Důležitým prvkem těchto her je silná provázanost příběhu a hádanek, které řešíte se svými přáteli. Každá hádanka, kterou řešíte má smysl a posouvá vás dále v příběhu.

Marii se podařilo sehnat dostatek prostředků, aby se konečně mohla utkat s králem Leopoldem, nejdříve ho ale musí najít. „Leopoldův osud” je třetí epizodou vražedné trilogie vyprávějící Mariin příběh. Hra na způsob severské detektivky, která vás za pomoci hádanek a hlavolamů pohltí a nabídne podobný zážitek, jako ze skutečné únikové místnosti.Kombinujete zde předměty, řešíte záhady a luštíte šifry s cílem dokončení příběhu. Chytrý telefon nebo tablet vám pak  při hraní dělá společníka a zaznamenává váš pokrok či nabízí nápovědu, pokud je jí třeba. Díky unikátnímu sériovému číslu se vám ukládá postup ve hře. Díky tomu můžete navázat na rozehranou hru. Sériové číslo můžete zadat až 30krát.

Obsah : 54 karet

VAROVÁNÍ !
Hra obsahuje výjevy násilí a není vhodná pro mladistvé.

Silný příběh – Ve hrách 50 Clues jsou hádanky silně spojeny s příběhem.

Vybal a hraj – Pro hraní 50 Clues her nepotřebujete žádné velké přípravy. Stačí se podívat na 6minutové video a začít.

Hrajte s přáteli – 50 Clues můžete hrát až v 5 hráčích.

Vícestupňový systém nápověd – Kdykoliv můžete zažádat o nápovědu abyste neuvízli v příběhu.

Není určeno pro děti – Tento příběh je místy velmi násilný a není vhodný pro děti.

Velké karty – Pro lepší zážitek ze hry, jsou karty ve větších rozměrech (70x120mm).

Nemusíte instalovat aplikaci – K hraní hry vám stačí jakékoliv zařízení s internetovým prohlížečem.

Automatické ukládání- Pokud zavřete prohlížeč nebo potřebujete přestávku tak se nemusíte bát, že byste ztratili váš postup.

Další parametry: Typ hry Párty, Hlavolamy. Herní doba 90 minut. Autor Jeppe Norsker. EAN 8590228044907. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 16. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6,7. 9. Náročnost (1-5) 2. Autor Jeppe Norsker.