hry-obchod.cz

Ares Games Black Rose Wars – Summonings: Demons

Tento levný kousek Ares Games Black Rose Wars - od kvalitní společnosti Ares Games můžete pořídit aktuálně na webu v bezva akci! Nyní pořídíte za super cenu 599 Kč.
EAN: 8054181514605
Ares Games Black Rose Wars

Summonings: Demons je sada miniatur dříve dostupná pouze v Kickstarterové verzi version hry, ale nyní si s nimi můžete zkrášlit zážitek z Black Rose Wars nebo je použít v jakékoli jiné fantasy hře

Demons obsahuje 6 velkých modelů Cerbero (x 3, 60mm) a Malacoda (x 3, 70mm).

 

Black Rose Wars je fantasy desková hra, ve které se každý z hráčů stává arcimágem a pánem jedné z kouzelnické školy mocného Řádu černé růže. Hráči si vytvářejí vlastní grimoáry z obrovského výběru kouzel, plní různé mise a snaží se přežít a zvítězit na proměnlivé hrací ploše.

Okamžité znovuzrození, pokud arcimágové zahynou, umožňuje opět zasáhnout do boje. Mág, který získá na konci hry nejvyšší moc, se stává nejvyšším magistrem Řádu černé růže.

Hra je v angličtině.

Představení hry v AJ:

Další parametry: Typ hry Strategická, Tématická. Autor Marco Montanaro. EAN 8054181514605. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 9. Náročnost (1-5) 3,5. Autor Marco Montanaro. . . .