hry-obchod.cz

Ares Games Black Rose Wars – Summonings: Constructs

Velmi žádaný produkt Ares Games Black Rose od společnosti s úžasnou pověstí Ares Games snadno můžete najít tady a teď opravdu levně. Cena od 599 Kč.
EAN: 8054181514599
Ares Games Black Rose Wars

Summonings: Constructs je sada miniatur vyvolaných tvorů, které vaši mágové přivádějí do hry.
Miniatury byly dříve dostupné pouze v Kickstarterové verzi version hry, ale nyní si s nimi můžete zkrášlit zážitek z Black Rose Wars nebo je použít v jakékoli jiné fantasy hře

Constructs obsahuje 13 modelů rozdělených na Divine Altar (x 5, 30mm), Mutant Altar (x 5, 30mm), a
Andromeda (x 3, 50mm).

 

Black Rose Wars je fantasy desková hra, ve které se každý z hráčů stává arcimágem a pánem jedné z kouzelnické školy mocného Řádu černé růže. Hráči si vytvářejí vlastní grimoáry z obrovského výběru kouzel, plní různé mise a snaží se přežít a zvítězit na proměnlivé hrací ploše.

Okamžité znovuzrození, pokud arcimágové zahynou, umožňuje opět zasáhnout do boje. Mág, který získá na konci hry nejvyšší moc, se stává nejvyšším magistrem Řádu černé růže.

Hra je v angličtině.

Představení hry v AJ:

Další parametry: Typ hry Strategická, Tématická. Autor Marco Montanaro. EAN 8054181514599. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 9. Náročnost (1-5) 3,5. Autor Marco Montanaro. . . .