hry-obchod.cz

Albi Kyvadlo

Levný výrobek Albi Kyvadlo od předního výrobce Albi lze sehnat teď téměř zdarma. Nabídky od 1 099 Kč.
Albi Kyvadlo
Zjistit dostupnost »
Značka: Albi
1 099

Ve hře Kyvadlo je každý hráč mocným šlechticem snažícím se nahradit Věčného krále jakožto právoplatný vůdce země Dünya. Hráči asymetricky využívají své pracovníky, kují lsti a pikle a rozšiřují své provincie.

Hra se odehrává v reálném čase a točí se kolem 4 zdrojů – síly, prestiže, popularity a legendárních úspěchů. Hlavím zdrojem pro hráče je ale čas, v kterém budou řídit své strategie, aby přelstily soupeře. Čas budete využívat na akce různých typů a vyvyžovat ho s časem utraceným na plánovaní a analýzu. Vítězem bude ten hráč, který zvládne investovat čas nejefektivněji a který postaví nejúspěšnější stroj, ne ten, který hrál nejrychleji.

 Recenze v Aj:

 

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 90 minut. Autor Travis P Jones. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.5. 9. Náročnost (1-5) 2.9. Autor Travis P Jones. Herní kategorie Ekonomické. Herní kategorie Karetní