hry-obchod.cz

dlp Games Orléans: Materiál pro 5. hráče

Tento kvalitní a levný produkt dlp Games Orléans: Materiál pro 5. od známé kvalitní značky dlp Games můžete koupit tady teď právě ve výhodné akci! Nabídky od 259 Kč.
dlp Games Orléans: Materiál pro

Rozšíření přidává možnost zahrát si Orléans v pěti hráčích. Jako malý bonus obsahuje promo pohlednici s novou technologií.

 

Orleans je středověká budovatelská hra, ve kterém se bude snažit ovládnout toto slavné město na řece Loiře. Ovládnout se ho budete snažit na úrovni obchodní, budovatelské i vědecké a k tomu vám budou sloužit nejrůznější pomocníci: zemědělci, mniši, rytíři nebo obchodníci. Z města budete vysílat kupecké výpravy do jiných významných francouzských měst a k jejich ochraně využívat rytíře, řemeslníci budou zase stavět obchodní stanice a učenci bádat. Jde zkrátka o hru klasického evropského střihu s prvky workerplacementu.

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 90 minut. Autor Reiner Stockhausen. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 3. Jazyk hry německý. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 61-90. Autor Reiner Stockhausen. .