hry-obchod.cz

AEG Smash Up: Awesome Level 9000

Tento vynikající produkt AEG Smash Up: Awesome Level od společnosti s úžasnou pověstí AEG jednoduše můžete sehnat teď za parádní cenu! Nyní získáte od 649 Kč.
EAN: 729220055026
AEG Smash Up: Awesome
Zjistit dostupnost »
Značka: AEG
649

Awesome Level 9000 je první rozšíření pro vykombenou karetní hru Smash Up, které přináší přesně to, co fanoušek základu ocení: 4 nové frakce, které lze libovolně kombinovat a jedna z nich steampunková.

Povstává nová úroveň… famóznosti…

Mysleli jste si, že ta hra je dostatečně parádní se všemi těmi zombíky, piráty a ninji, že? No tak tumáte další várku – zabijácké rostliny, steampunkeři, duchové či medvědí kavalerie čeká na to, abyste s nimi najeli do nové hry. Rostliny nezastavitelně rostou, steampunkeři si budují základny, duchové vyjí do éteru a medvědí kavalérie děsí všechny ostatní. Dva hráči si mohou smíchat pouze tyto frakce k sobě a rovnou hrát, ale v kombinaci s původní hrou mohou hrát až čtyři hráči  a vymyslet si vlastní způsob jak zvítězit ve hře Smash Up a zažít, jaké to je být famózním karetním kombitelem (je to super). Smash Up: Awesome Level 9000 je rozšíření obsahující 4 zbrusu nové strany konfliktu, které budete moci spojit dohromady a porážet s nimi oponenty. Spolu se základní herní sadou jste schopni vytvořit skutečně velmi slušné množství kombinací.

Nové frakce:

  • Zabijácké rostliny – S těmi je lepší se vypořádat raději hned, protože pokud jim dáte trochu prostoru, velmi snadno vám přelezou přes hlavu… je to jak s jakoukoli jinou trávou.
  • Duchové – Na rozdíl od všech ostatních, pro duchy je nejlepší mít na ruce co nejméně karet. Jak jinak byste se chtěli znehmotnit?
  • Steampunkeři – Ti nemají v úmyslu nechat žádnou z lokací netknutou. Také mají slušnou škálu karet, kterou mohou tyto lokace přizpůsobit svým strategiím.
  • Medvědí kavalérie – Děsí vás medvědi? Takto by vás měli tuplem děsit kozáci jezdící na medvědech. Medvědí kavalérie šíří strach a do srdcí všech ostatních frakcí a zahání je ze svých lokací do jiných.

Zkombinujte tyto skupiny do různých týmů a vytvořte tak naprostý unikát. Rozšíření Smash Up: Awesome Level 9000 také obsahuje 8 nových lokací, o které se bude bojovat.

Hra neobsahuje česká pravidla.

Hra obsahuje:

  • 4 frakce, každá s 20 kartami
  • 8 karet lokací
  • 1 plato s vítěznými body
  • pravidla
  • 16 původních lokací s vylepšenou grafikou

Recenze na deskovehry.com.

Recenze:

Videonávod:

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 45 minut. Autor Paul Peterson. EAN 729220055026. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 31-45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.2. 9. Náročnost (1-5) 2.1. Autor Paul Peterson. Herní kategorie Fantasy