hry-obchod.cz

AEG Whirling Witchcraft

Unikátní a oblíbený výrobek AEG Whirling Witchcraft od oblíbené značky AEG můžete najít v naší aktuální nabídce napořád výhodně. Nabídky již od 899 Kč.
EAN: 729220070975
AEG Whirling Witchcraft
Zjistit dostupnost »
Značka: AEG
899

Ve hře Whirling Witchcraft začínáte s rukou čtyř karet receptů a také s určitým počtem ingrediencí na pracovním stole; ingredience jsou pěti typů a pro každý typ máte na pracovním stole omezený počet míst.

V každém kole hrají všichni současně. Všichni si současně vyberete a odhalíte recept z ruky, poté můžete použít tolik receptů, kolik jich máte ve hře před sebou, k přeměně a transformaci ingrediencí. Třeba přeměníte houbu na hůře dostupnou mandragoru, pak můžete přeměnit dvě mandragory (s použitím starší a právě vytvořené) a vytvořit tak tři houby. Každý recept můžeš použít maximálně jednou za kolo, a až skončíš, vlož všechny finální ingredience do kotlíku a předej ho sousedovi vpravo. Ten pak musí všechny tyto ingredience umístit na svůj pracovní stůl – a pokud se mu to nepodaří, musí vám „přebytečné“ ingredience vrátit k umístění do vašeho „čarodějnického kruhu“.

Máte-li nyní ve svém čarodějnickém kruhu alespoň pět přísad, hra končí a vy vítězíte; v opačném případě předáte všichni své karty receptů v ruce hráči po vaší levici, doplníte si ruku na čtyři karty a začnete nové kolo.

Hra obsahuje karty osobností, které můžete použít, aby každý hráč získal kromě jiné sady počátečních ingrediencí také jedinečnou sílu. Některé recepty lze hrát jedním ze dvou směrů, abyste si mohli přizpůsobit způsob přeměny přísad, a recepty mohou mít také symboly arkán, které vám dávají bonusové schopnosti, když jich nasbíráte dostatek.

Další parametry: Typ hry Rodinná, Tématická. Herní doba 15-30 minut. Autor Erik Andersson Sundén. EAN 729220070975. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 16-30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.2. 9. Náročnost (1-5) 1.8. Autor Erik Andersson Sundén. Herní kategorie Fantasy