hry-obchod.cz

Zoch Mana Mana

Žádaný produkt Zoch Mana Mana od naší známé značky Zoch máte možnost nakoupit v naší aktuální nabídce opravdu levně! Nyní můžete mít za 339 Kč.
EAN: 4015682051635
Zoch Mana Mana
Zjistit dostupnost »
Značka: Zoch
339

Hráči zvyšují MANA, harmonickou životní sílu Maorů, tím, že před sebe a své spoluhráče pokládají obrázky. Každý hráč přitom usiluje o rozsáhlou vlastní expozici. Ale ti, kteří hrají karty svým spoluhráčům, jsou také odměněni MANA. Tato odměna je obzvláště silná, pokud se počet karet na stole blíží maximálnímu počtu 6 na obrázek.
Vyhrané karty MANA mohou hráči znovu použít k ještě rychlejšímu získání dalších karet. Tímto způsobem se rychle zaplní displeje karet všech hráčů a poskytnou bohaté odměny MANA.
Vzhledem k tomu, že do vlastního displeje hráče nelze zahrnout karty, které tam již jsou – a protože do displejů ostatních hráčů nelze zahrát žádné karty, které tam ještě nejsou – je důležité mít ve správný okamžik v ruce ty nejvhodnější karty.
Vítězem hry se stává hráč, který má v ruce nejvíce karet a nejvíce MANA.

Pro 3-4 hráče od 8 let. Tuto mimořádně chytlavou a chytrou karetní hru vymyslel Peter Jürgensen. Autentický a krásný design v maorském stylu od ilustrátora Matthiase Holländera.

Další parametry: Typ hry Strategická, Rodinná, Logická. Herní doba 15-20 minut. Autor Peter Jürgensen. EAN 4015682051635. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 4. Jazyk pravidel španělský. 4. Jazyk pravidel italský. 5. Minimální počet hráčů 3. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.2