hry-obchod.cz

Z-Man Games Pandemic World of Warcraft: Wrath of the Lich King Board Game EN

Tento nejprodávanější produkt Z-Man Games Pandemic World of Warcraft: Wrath of the Lich King Board od skvělého a známého výrobce Z-Man Games lze zakoupit právě teď u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní lze objednat jen za 1 559 Kč.
EAN: 841333113056
Z-Man Games Pandemic World of Warcraft: Wrath of

Spojte síly s klasickými hrdiny World of Warcraft a zničte armádu Krále Lichů na této cestě Azerothem. Wrath of the Lich King kombinuje klasický kooperativní herní systém Pandemic s kultovním světem World of Warcraft s legendárními postavami, strašlivými bitvami a spletitými úkoly.
Ve stolní hře Wrath of the Lich King hráči ovládají jednoho z hrdinů Azerothu a probojovávají se skrze Scourge až k trůnu padlého prince Arthase, který je nyní obávaný po celém Azerothu jako strašlivý Lich King. Prožijte dobrodružství na ledovém kontinentě Northrend, plňte úkoly, bojujte s monstrózními entitami a mnoho dalšího, abyste získali Azeroth zpět.

Pandemic World of Warcraft: Wrath of the Lich King – desková hra systému Pandemic obsahuje:
● Systém Pandemic se známými mechanismy, nyní upravený tak, aby vyhovoval světu World of Warcraft.
● Velkou herní desku s pevnostmi, chrámy, bojišti a ikonickými lokacemi Azerothu.
● Legendární postavy ze světa Warcraftu s detailně propracovanými plastovými figurkami, včetně Thralla, Variana Wrynna, a Sylvanas Windrunner.
● Úkoly, zbrusu nová mechanika hry Pandemic, díky níž se hráči vydávají na dobrodružnou výpravu napříč Northrendem, aby bojovali s monstrózními entitami, ničili relikvie zla a další.
● Karty hrdinů, které hráčům poskytují výhodu proti nepřátelům v podobě vybavení pro větší útočnou sílu během boje, speciálních mountů, které hráčům umožňují pohybovat se na více místech v tahu, léčivých lektvarů pro obnovu zásahových bodů a mnoho dalšího.

Trailer v AJ:

Další parametry: Typ hry Strategická, Kooperativní. Herní doba 45-60 minut. Autor Justin Kemppainen, Alexandar Ortloff, Michael Sanfilippo. EAN 841333113056. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 31-45. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.5. 9. Náročnost (1-5) 2.2. Autor Justin Kemppainen