hry-obchod.cz

Wizards of the Coast D&D RPG: The Practically Complete Guide to Dragons – EN

Tento vynikající kus Wizards of the Coast D&D RPG: The Practically od přední značky Wizards of the Coast jednoduše získáte v naší aktuální nabídce extra výhodně. V akci za cenu 889 Kč.
EAN: 9780786969067
Wizards of the Coast D&D RPG: The Practically

Bohatě ilustrovaný a pečlivě zpracovaný Praktický kompletní průvodce draky zve fanoušky D&D všech věkových kategorií do magického světa draků. Kde černí draci líhnou svá vejce? Jak velké je dračí mládě? Všechny hledané odpovědi – a ještě více – najdete v osobních zápisnících čaroděje Sindriho Suncatchera, které jsou plné pečlivého výzkumu a podivuhodných postřehů. S každým otočením stránky nechte svou představivost povznést a odhalte majestátní umění, neobjevené pověsti a další mystická tajemství. Tato kniha, která je rozšířeným vydáním bestselleru The New York Times Praktický průvodce draky, zachycuje veškerý úžas a úctu k nejuctívanějším tvorům D&D. Ať už jste Pánem jeskyně, který chce obohatit své kampaně D&D, nebo milovníkem fantasy, který hledá nové dobrodružství, v tomto úžasném a obsáhlém průvodci jistě najdete něco, co podnítí vaši fantazii!

Další parametry: Typ hry RPG. EAN 9780786969067. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 1. Základní hra / rozšíření Kniha. . . . . . . . . . .