hry-obchod.cz

White Goblin Games Montana: Longhorns

Hodně prodávaný produkt White Goblin Games Montana: od značky s dlouholetou tradicí White Goblin Games jednoduše najdete právě nyní za příznivou cenu. Aktuálně v akci za 607 Kč.
EAN: 8718026303402
White Goblin Games Montana:

Na loukách se pasou dlouhorozí koně, ale pokud se postaví osada, musí se přestěhovat jinam. Někdy se to obejde bez problémů, ale pokud se na to příliš tlačí, může to způsobit problémy všem.

Naštěstí osady navštěvují karavany s novými zásobami. Obchodujte s nimi, takže můžete snadno získat další zboží. Nakonec se v osadách staví ranče. Postavit ranč je velká investice, ale odemkne se tím trvalá speciální schopnost. Ranče také poskytují značnou prestiž a ta je potřebná k vítězství ve hře.

Rozšíření se skládá ze tří modulů, které lze kombinovat se základní hrou a jakýmkoli jiným rozšířením.
Modul 1: Rančů
Hráči musí postavit 3 ranče a 12 osad, aby vyhráli hru.
Ranče stojí hodně surovin, ale dávají hráči během hry zvláštní schopnosti.

Modul 2: Nové zásoby
Během akce budování mohou hráči vyměňovat suroviny za jiné suroviny.

Modul 3: Dlouhán
Během sestavování se na hrací desku umisťují mývalové Longhorn.
Při stavbě osady na políčku s dlouhým rohem se musí dlouhý roh přesunout.
Každé kolo, kdy se dlouhoroh pohybuje, se ve hře změní pravidlo (někdy dobré, někdy špatné).

Další parametry: Typ hry Tématická, Strategická. Herní doba 45 minut. Autor Rüdiger Dorn. EAN 8718026303402. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 10. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.2. 9. Náročnost (1-5) 2. Autor Rüdiger Dorn. Herní kategorie Budování území. Herní kategorie Divoký Západ