hry-obchod.cz

Van Ryder Games Final Girl: Once Upon a Full Moon Feature Film Expansion

Výjimečný a žádaný kousek Van Ryder Games Final Girl: Once Upon a od top značky Van Ryder Games jde sehnat u nás teď se slevou! Výhodně za skvělou cenu 499 Kč.
EAN: 850024976177
Van Ryder Games Final Girl: Once Upon a

Přes řeku a lesem k babiččině domu. Nevšímejte si vrčení, to se vám určitě jen zdá, jen skákejte a zpívejte. Zastavíš se, když na cestu před tebou vyskočí velký zlý vlk. Oči mu rudě svítí a z tesáků mu kapou sliny, když stojí na cestě mezi tebou a tvým cílem… Babička bude muset počkat.

Ne každý příběh končí happyendem. Tohle není Velký zlý vlk, jak sis ho představoval v dětství. Je větší a zlejší, než sis dokázal představit. Dokážete vlka zpomalit dřív, než se stane dostatečně rychlým na to, aby se během jediného tahu přesunul kamkoli na hrací ploše? Díky režimům „hunt“ a „slay“ bude zabiják provádět různé akce podle toho, v jakém režimu se nachází, což pro vás představuje další jedinečnou výzvu!

Storybook Woods má jedinečný plán s řekou protékající krajinou. Budete muset překonávat vratké mosty, po kterých můžete bezpečně přejít pouze vy a jedna oběť. Pohádkové události a předměty mohou být kouzelným zázrakem nebo ochromující kletbou. Ztratíte se, nebo se z lesa dostanete živí?

***DŮLEŽITÉ!***
Rozšíření Final Girl Once Upon a Full Moon Feature Film není samo o sobě hratelné a vyžaduje, abyste vlastnili také základní krabici deskové hry Final Girl.

Mikova recenze v AJ:

Další parametry: Typ hry Tématická. Herní doba 20-60 minut. Autor Evan Derrick, A. J. Porfirio. EAN 850024976177. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 1. 7. Herní doba (minut) 16-30. 7. Herní doba (minut) 31-45. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.2. 9. Náročnost (1-5) 2.2