hry-obchod.cz

Upper Deck Legendary Encounters: Alien Deck-Building Game

Akční a ve slevě kousek Upper Deck Legendary Encounters: Alien Deck-Building od výrobce se skvělou pověstí Upper Deck je dostupný momentálně v naši nabídce za výborné peníze! Produkt koupíte teď u nás za 1 599 Kč.
EAN: 53334824385
Upper Deck Legendary Encounters: Alien
Zjistit dostupnost »
Značka: Upper Deck
1 599
Legendary Encounters: Alien Deck-Building Game je kooperativní hra, zasazená do světe filmového Vetřelce. Hráči se zde postaví do rolí velitele, střelce, androida či jedné z deseti dalších rolí a budou najímat mocné spojence včetně samotné Ripley.

Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game je hra, která vychází ze čtyř filmů o Vetřelci. Je čistě kooperativní a obsahuje původní ilustrace. Hra vychází ze superhrdinské Marvel verze systému Legendary, se kterou je možné dílčí prvky hry spojit, ale v základu obě varianty nejsou celkově kompatibilní.

Jedná se o takzvanou deck-building hru (hráči si v průběhu hry sestavují vlastní dobírací balíček karet) ze stejné branže jako hra Legendary: A Marvel Deck Building Game. Zde však budou hráči muset spolupracovat, aby přežili tváří v tvář hordám vetřelců. Postavit se budou moci do rolí filmových protagonistů jako je Ripley, Dallas, Bishop či vojína Hicks a během jednotlivých kol si budou pořizovat do svých balíků nové karty z hlavního výběru, aby si vybudovali svůj dobírací balíček a porazili karty xenomorfů, které se budou přidávat doprostřed herní desky.

Hra neobsahuje česká pravidla. Překlad karet do češtiny je možné nalézt pod jedním z odkazů níže (zatrolené hry)

Hra obsahuje:

  • 600 herních karet
  • velká herní podložka o rozměrech 37 x 84 cm
  • pravidla
  • úložiště na karty

Jak hrát v AJ:

 

 

 

 

 

 

Další parametry: Typ hry Tématická, Karetní. Herní doba 30-60 minut. Autor Ben Cichoski, Daniel Mandel. EAN 53334824385. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 17. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.8. 9. Náročnost (1-5) 2.7. Autor Ben Cichoski. Autor Daniel Mandel