hry-obchod.cz

TLAMA games Ticket to Ride USA (Jízdenky, prosím! USA) – set obalů Diamond pro hru

Vynikající kus TLAMA games Ticket to od přední společnosti TLAMA games jednoduše můžete najít na našich stránkách trvale výhodně. Ceny již od 95 Kč.
TLAMA games Ticket to Ride USA (Jízdenky

Sada obalů pro hru Ticket to Ride. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíe s nimi celou základní hru.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje 200ks Chimera Mini (43×66 mm)

Další parametry: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 43×66 mm. Kusů v balení 200 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . . .