hry-obchod.cz

TLAMA games Robinson Crusoe základ + rozšíření – set obalů Diamond pro hru

Tento neodolatelný produkt TLAMA games Robinson Crusoe základ + rozšíření - od této skvělé značky TLAMA games snadno můžete pořídit u nás právě v akci! Výhodně za super cenu 339 Kč.
TLAMA games Robinson Crusoe základ + rozšíření -

Sada obalů pro hru Robinson Crusoe základní hra a rozšíření Záhada ztraceného města. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíte s nimi celou základní hru i rozšíření.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje 500ks 57.5×89 Chimera Standard a 100ks 45×68 European Mini.

Další parametry: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 57.5×89 mm + 45×68 mm. Kusů v balení 600 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . . .