hry-obchod.cz

TLAMA games Raiders of the North sea + všechna rozšíření – set obalů Diamond pro hru

Tento akční produkt TLAMA games Raiders of the od dodavatele s dobrým jménem TLAMA games můžete koupit právě teď v nabídce ve výprodejové akci! V současnosti pořídíte za cenu 115 Kč.
TLAMA games Raiders of the North sea + všechna

Sada obalů pro hru Raiders of the North sea a všechna rozšíření (Hall of Heroes, Fields of Fame, Runesaga a proma). Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíte s nimi celou základní hru a všechna rozšíření. 

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje 200ks 56×87 Standard American

Další parametry: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 56×87 mm. Kusů v balení 200 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . . .