hry-obchod.cz

TLAMA games Lorenzo il Magnifico Big Box – set obalů Diamond pro hru

Kvalitní a levný produkt TLAMA games Lorenzo il Magnifico Big Box - od známého předního výrobce TLAMA games máte možnost sehnat aktuálně na našich stránkách za extra cenu. Cena od 155 Kč.
TLAMA games Lorenzo il Magnifico Big Box -

Sada obalů pro hru Lorenzo il Magnifico Big Box. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíte s nimi celou základní hru, rozšíření i KS rozšíření Pazzi Conpiracy a promo osobnosti.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje 100ks 57.5×89 Chimera Standard a 200ks 45×68 European Mini.

Další parametry: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 57.5×89 mm + 45×68 mm. Kusů v balení 300 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . . .