hry-obchod.cz

Stronghold Games Fast Sloths – The Next Holiday

Tento kvalitní a žádaný produkt Stronghold Games Fast Sloths od společnosti Stronghold Games lze koupit aktuálně extra se slevou! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 499 Kč.
EAN: 644216475827
Stronghold Games Fast Sloths -

Jedna dovolená nestačí! Navštívili jste všechny stromy v prvním resortu a už se nemůžete dočkat, až uvidíte další stromy a spořádáte nové výtečné listí. 

Rozšíření přidává do hry nové díly mapy, díky kterým vytvoříte v kombinaci se základní hrou až 16 resortů.

 

Vžijte se ve hře Fast Sloths do role lenochoda! Chlupaté, obtloustlé, za pevné paže visící opice, které obtěžuje i nacpat si teřich. Také je máte tak rádi? Brzy budete moci těmto tvorům věnovat vaši přízeň ve hře Fast Sloths od německého designéra Friedemanna Friese, autora populárního Vysokého napětí a Moštárny.

V této hře pro dva až pět hráčů se chopíte role lenochodů, které už nebaví závidět ostatním zvířátkům jejich zážitky a příběhy z dalekých krajin. S tím je konec, holečku, lenochodi jedou na trip! A protože jsou tak strašlivě líní, hodlají všechny přechytračit a svést se na zádech nebohých nedobrovolníků. Kdo z celého širého světa uvidí nejvíc?

Více o hře v představení od mfantasy.cz.

 

Další parametry: Typ hry Rodinná. Herní doba 45 minut. Autor Friedemann Friese. EAN 644216475827. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.6. 9. Náročnost (1-5) 2. Autor Friedemann Friese. Herní kategorie Cestování