hry-obchod.cz

Osprey Games Judge Dredd: Helter Skelter – Dark Judges

Kvalitní a oblíbený produkt Osprey Games Judge Dredd: Helter Skelter - od společnosti s dlouholetou tradicí Osprey Games snadno seženete právě teď v nabídce skutečně levně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 699 Kč.
EAN: 9781472841568
Osprey Games Judge Dredd: Helter Skelter

Nový tým ke hře Judge Dredd: Helter Skelter; Dark Judges se blíží do Mega-City One spolu se systémem setkání, který vnáší do hry sólový mód. 
Multiversum se rozpadá a předivo reality je rváno vedví. Svět sice už zešel na zcestí, ale teprve s příchodem Temných Soudců je skutečně zkáza nevyhnutelná. 

Obsahuje:
4 miniatury
5 velké karty
39 hrací karty
žetony

Judge Dredd: Helter Skelter je předělávka hry Wildlands do komiksového světa Judge Dredd. Hráči tak hrají za jednu ze čtyř frakcí a snaží se vybojovat úlomky reality, pospojovat je a vrátit se zpět do své dimenze. Souboj o úlomky je neúprosný a každá z frakcí využívá trochu jiný styl boje a taktiky.

  • Každý z hráčů bude bojovat za jednu ze čtyř frakcí.
  • Tvým cílem je vybojovat úlomky reality, ty vzájemně spojit a vrátit zpět do dimenze.
  • Boj je ovšem nelítostný, úlomky chce každý a každý má také jinou taktiku.
  • Bude tvůj styl boje nejúspěšnější?

Recenze hry v AJ:

Další parametry: Typ hry Strategická, Tématická. Herní doba 30-60 minut. Autor Martin Wallace. EAN 9781472841568. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.7. 9. Náročnost (1-5) 1.5. Autor Martin Wallace. Herní kategorie Bojové