hry-obchod.cz

Matagot River Dragons

Tento vynikající kousek Matagot River Dragons od kvalitního výrobce Matagot pohodlně dostanete právě teď za výhodné peníze! Výhodně za super cenu 699 Kč.
EAN: 3760146640375
Matagot River Dragons
Zjistit dostupnost »
Značka: Matagot
699

River Dragons je krásná rodinná hra zasazená do Orientu. Každý hráč má za úkol překonat záludnou Dračí Deltu pomocí pokládání můstků vedoucích z ostrůvku na ostrůvek a dostat se tak do cílové vesnice. Ten, kdo si nedá pozor může spadnout do řeky, pořádně se vykoupat a začít odzačátku. Hráči v každém kole hry naplánují jednu z pěti akcí (pokládání můstku nebo kamene, který slouží jako podloží pro postaven můstku, pohyb nebo přeskočení figurky atd.). Hra v nové edici obsahuje oboustranný herní plán, kdy jedna strana obsahuje předefinované ostrůvky, kde můžou hráči stavět základy pro můstky, zatímco na druhé straně plánu můžou hráči umisťovat můstky zcela libovolně. River Dragons je jednoduchá a přitom zábavná a moc hezká hra pro celou rodinu, která rozhodně stojí za vyzkoušení.

Hra je určena pro 2-6 hráčů od 8 let.


Pravidla jsou v angličtině.
Herní materiál je jazykově nezávislý. 

 

 

Další parametry: Typ hry Rodinná. Herní doba 30 minut. Autor Roberto Fraga. EAN 3760146642126. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 16-30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.5. 9. Náročnost (1-5) 1.7. Autor Roberto Fraga. Herní kategorie Abstraktní