hry-obchod.cz

Mantic Games Worms – The board game (Mayhem pledge EN)

Hodně oblíbený produkt Mantic Games Worms - The board od naší známé značky Mantic Games je k získání v aktuální nabídce se slevou! V současnosti za 3 575 Kč.
EAN: 5060924983334
Mantic Games Worms - The board

Hra Worms – The Board game je mimořádně poutavou směsicí zábavy, strategie a štěstí. Je to jeden z těch zážitků typu „ještě jedna hra“, které si můžete užít s přáteli a rodinou.

Hra obsahuje hexovou krajinu, po které se vaši červi pohybují, sbírají bedny, vyhýbají se minám a ve správný čas zlikvidovat své nepřátele pomocí různých typů zbraní a vybavení. Udržte svůj tým naživu, zlikvidujte protivníky a vyhrajte!

K dispozici máte klasické zbraně, zásoby, zničitelnou krajinu, sudy s ropou, vítr, a pokud bude hra trvat dostatečně dlouho… na dně balíčku bude čekat jedna z několika karet náhlé smrti (sudden death)…

Hra obsahuje detailní figurky červíků, na které je radost pohledět a ještě větší je s nima hrát a zadupat soupeře do země nebo možná spíše shoit do vody.

 

 

 

Představení hry (anglicky):

Video z hraní v Angličtině:

 

Obsah balení:

 

Odkaz na ukončenou kampaň na Kickstarteru (součástí budou i všechny denní bonusy pro Mayhem pledge včetně těch exklusivních) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další parametry: Typ hry Strategická, Tématická, Party. Herní doba 45 minut. Autor Jack Caesar, Matt Gilbert. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 45. Herní kategorie Bojové. Herní kategorie Miniatury. Herní kategorie Párty. .