hry-obchod.cz

Mantic Games Worms – The board game (Armageddon pledge EN)

Tento levný výrobek Mantic Games Worms - The board od výrobce s mnohaletou tradicí Mantic Games jde koupit na našich stránkách nyní napořád výhodně! Ceny od 4 799 Kč.
EAN: 5060924983334
Mantic Games Worms - The board

Hra Worms – The Board game je mimořádně poutavou směsicí zábavy, strategie a štěstí. Je to jeden z těch zážitků typu „ještě jedna hra“, které si můžete užít s přáteli a rodinou.

Hra obsahuje hexovou krajinu, po které se vaši červi pohybují, sbírají bedny, vyhýbají se minám a ve správný čas zlikvidovat své nepřátele pomocí různých typů zbraní a vybavení. Udržte svůj tým naživu, zlikvidujte protivníky a vyhrajte!

K dispozici máte klasické zbraně, zásoby, zničitelnou krajinu, sudy s ropou, vítr, a pokud bude hra trvat dostatečně dlouho… na dně balíčku bude čekat jedna z několika karet náhlé smrti (sudden death)…

Hra obsahuje detailní figurky červíků, na které je radost pohledět a ještě větší je s nima hrát a zadupat soupeře do země nebo možná spíše shoit do vody.

 

 

 

Představení hry (anglicky):

Video z hraní v Angličtině:

 

Obsah balení (obsahuje obojí z přehledu níže Mayhem + Armageddon):

 

 

 

Odkaz na ukončenou kampaň na Kickstarteru (součástí budou i všechny denní bonusy pro Mayhem pledge včetně těch exklusivních) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další parametry: Typ hry Strategická, Tématická, Party. Herní doba 45 minut. Autor Jack Caesar, Matt Gilbert. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 6. Maximální počet hráčů 6. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) 45. Herní kategorie Bojové. Herní kategorie Horror. Herní kategorie Miniatury. Herní kategorie Párty.