hry-obchod.cz

Looney Labs Monty Python Fluxx: Black Knight Expansion

Tento akční produkt Looney Labs Monty Python Fluxx: Black od skvělého výrobce Looney Labs můžete sehnat tady a teď ve výhodné akci. Nyní za akční cenu 149 Kč.
Looney Labs Monty Python Fluxx:

Monty Python Fluxx: Black Knight Expansion je rozšířní pro hru Monty Python Fluxx, což je speciální vydání hry Fluxx pro fanoušky britské skupiny Monty Python. V této hře, ve které se pravidla tvoří v průběhu hry a neustále se mění, se tak setkáte s kartami především z populárního snímku Svatý grál, ale také s některými odkazujícími na Létající cirkus. Kazdopádně je to celé vtipné a lepší než původní Fluxx. A nechybí samozřejmě ani španělská inkvizice (s tou podmínkou, že se s ní nedá vyhrát;))

Rozšíření obsahuje 10 nových karet

Další parametry: Typ hry Rodinná, Párty, Karetní. Herní doba 15-30 minut. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 16-30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.2. 9. Náročnost (1-5) 1.5. Autor Andrew Looney. Herní kategorie Filmy / TV / Rádio. Herní kategorie Humor. Herní kategorie Karetní