hry-obchod.cz

Lautapelit.fi Eclipse: Second Dawn – Rift Cannon

Tento oblíbený produkt Lautapelit.fi Eclipse: Second Dawn - od známého předního výrobce Lautapelit.fi jednoduše najdete právě teď v naší nabídce za výhodnou cenu. Momentálně k dispozici za 399 Kč.
EAN: 6430018279046
Lautapelit.fi Eclipse: Second Dawn -

Riftové zbraně využívají pokročilou technologii schopnou obejít počítače a štíty díky vytváření ničivých trhlin v časoprostoru přímo v nepřátelských lodích. Ovšem manipulace časoprostoru je zrádná a tyto kanony mohou snadno poškodit i lodě, na kterých jsou umístěny.

Eclipse – 2nd Dawn: Rift Cannon přináší nové součástky s mocnými kanony, které mohou selhat a poškodit vaše lodě.

Obsah:

  • 1 vzácná technologie
  • 1 žeton objevu
  • 10 součástek
  • 4 kostky

NOVÝ ÚSVIT GALAXIE

V celé galaxii už mnoho let vládne mír. Po skončení nemilosrdné Terransko-Hegemonické války(30.027 – 33.364) vynaložily galaktické velmoci obrovské úsilí a prostředky, aby se takto hrůzné události už nikdy neopakovaly. Vznikla Galaktická rada, která má za cíl udržet kýžený mír, a za dobu její existence podnikli členové rady mnoho odvážných kroků ve snaze zabránit vyhrocení nepřátelských střetnutí.Přesto v posledních letech narůstá mezi sedmicí nejsilnějších národů napětí a nedůvěra, která se přelévá i do Rady samotné. Stará spojenectví se rozpadají a v zákulisí potají vznikají nové diplomatické dohody. Zdá se, že vojenský konflikt supervelmocí je nevyhnutelný. Zbývá jen zjistit, kdo se stane konečným vítězem.Která frakce povstane jako nemocnější z popela války a povede galaxii pod svojí vlajkou?Stíny mocných civilizací se chystají uvrhnout celou galaxii do temnoty. Nyní je na vás, abyste dovedli svůj lid k vítězství!

Upoutávka hry:

Představení hry:

Ukázka hry:

 

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 60-180 minut. Autor Touko Tahkokallio. EAN 6430018279046. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 61-90. 7. Herní doba (minut) 91-120. 7. Herní doba (minut) 121-180. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.7. 9. Náročnost (1-5) 2