hry-obchod.cz

KOSMOS EXIT: The Pharaoh’s Tomb – EN

Povedený kousek KOSMOS EXIT: The Pharaoh's Tomb - od výrobce s mnohaletou tradicí KOSMOS jednoduše najdete na našich stránkách nyní téměř zdarma. Teď v akci 349 Kč.
KOSMOS EXIT: The Pharaoh's Tomb
Zjistit dostupnost »
Značka: KOSMOS
349

Kam až vás může zavést zvědavost? Třeba do hrobky krále Tutanchamona! V úspěšné únikové hře EXIT s příběhem Faraonova hrobka se coby turisté ocitnete v jedné z nejúžasnějších egyptských památek. Jaké ale bude vaše překvapení, když zjistíte, že jste najednou osaměli a nemůžete se dostat ven. Nastartujte bystrou mysl a zmizte dřív, než vás stihne kletba faraonů!

Scénář vám budou odkrývat karty s úkoly a rébusy, nápovědami a odpověďmi. Jestli postupujete správně, si ověříte na speciálním dešifrovacím kotouči. Hra je vytvořena na jedno hraní pro 1 až 6 osob. 

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 90 minut. Počet hráčů 1-4. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.2. 9. Náročnost (1-5) 2.8. Autor Inka Brand. Autor Markus Brand. Herní kategorie Deduktivní