hry-obchod.cz

Granna Hamouni

Zcela unikátní výrobek Granna Hamouni od značky s tradicí a dobrou pověstí Granna seženete na našich stránkách v bezva akci! Za bezkonkureční cenu 269 Kč.
EAN: 5900221023718
Granna Hamouni
Zjistit dostupnost »
Značka: Granna
269

Přichází zima a lesní zvířátka shánějí zásoby, aby přečkala dlouhé období chladu. Cílem hráčů je proto co nejrychleji shromáždit pět stejných dobrot. V každém kole si hráč vybere dvě karty zvířátek a postupně provádí akce, které s nimi souvisejí. Různá zvířátka umožňují potravu nejen poctivě získat, ale dokonce ji i sebrat soupeřům nebo ji naopak úspěšně ubránit. Hráč, který jako první shromáždí pět stejných kartiček zásob, se stává vítězem. Hra pro 3–6 hráčů od 8 let tříbí paměť i strategické myšlení, ale hlavně přináší dobrou zábavu.

 

Obsah balení:

  • 55 kartiček zásob (11 z každého druhu: vlašské ořechy, lískové ořechy, slunečnicová semínka, žaludy, arašídy)
  • 30 karet akcí se zvířátky (křeček, svišť, bobr, mýval, veverka – s rubovou stranou v šesti různých barvách)
  • 1 dřevěná značka prvního hráče 
  • návod

Další parametry: Typ hry Rodinná. Herní doba 15 minut. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 4. Jazyk pravidel slovenský. 4. Jazyk pravidel maďarský. 4. Jazyk pravidel ukrajinský. 5. Minimální počet hráčů 3. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) do 15. . .