hry-obchod.cz

Garphill Games The North Sea Epilogues RPG

Tento velmi oblíbený produkt Garphill Games The North od značky s dlouholetou historií Garphill Games máte možnost pořídit ještě dnes v akci. V akci od 549 Kč.
EAN: 735850848532
Garphill Games The North Sea

The North Sea Epilogues je RPG hra zasazená doprostřed věku vikingů a světa Raiders of the North sea. Hráči se v roli vikinských nájezdníků snaží ohromit náčelníka nájezdy na přístavy, kláštery a pevnosti a získem zlata či dobytka. Jen ty nejlepší bojovníky čeká sláva!

Epilogues je soubor pravidel pro vyprávění příběhů a hraní na hrdiny (jako třeba populární Dračí doupě) ze světa vikingů. V této sérii vyšly hezké deskovky, jako třeba Nájezdníci ze severu.
Každý hráč si vytvoří hrdinu, se kterým bude svádět bitvy, podnikat nebezpečné výpravy, získávat reputaci a bude jednat tak, aby se o něm pěly písně a psaly legendy. Hra využívá poměrně jednoduchý, ale zajímavý systém pravidel pro tvorbu hrdinů a vyhodnocování situací, přičemž je kladen větší důraz na vyprávění, než na hody kostkou (Pán jeskyně – vypravěč, dokonce nehází kostkami vůbec). Pokud máte rádi vyprávěcí hry na hrdiny a vikingy, je The North Sea Epilogues trefa do černého.

 

Další parametry: Typ hry Dobrodružná, Tematická, RPG. Autor Tim & Kristin Devine. EAN 735850848532. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. Autor Tim & Kristin Devine. . . . .