hry-obchod.cz

Games Workshop Warhammer Underworlds: Starter Set (Underworlds)

Super kousek Games Workshop Warhammer Underworlds: Starter od známého předního výrobce Games Workshop lze pořídit na našich stránkách nyní až neuvěřitelně levně. V současnosti pořídíte za cenu 1 149 Kč.
EAN: 5011921141036
Games Workshop Warhammer Underworlds: Starter

Zrcadlové město Shadespire je noční můra plná iluzí a šílenství, neustále se měnící labyrint nekonečných schodišť, stísněných ulic a stoupajících oblouků. Odvážíš se vstoupit a získat slávu, která tě čeká?

Tato startovní sada je ideálním způsobem, jak se dostat do světa Warhammer Underworlds. Se dvěma kompletními válečnými skupinami, kompletními pravidly a všemi kostkami, žetony a deskami, které ke hře potřebujete, neexistuje lepší volba, jak začít dobrodružství v ultimátní kompetitivní hře miniatur.

Tato sada obsahuje:
– 36stránkovou příručku s pravidly, jak se naučit hrát
– Kompletní válečnou skupinu Storm of Celestus – družinu Stormcast Eternals. Sestavte si svou válečnou skupinu ze čtyř zasouvacích plastových modelů, které jsou odlity z barevného plastu, aby vynikly i v nenabarveném stavu, a dále z karet bojovníků a řady karet specifických pro válečnou skupinu, které vám umožní rozvinout jejich vznešené strategie v bitvě.
– Kompletní válečná skupina Drepur’s Wraithcreepers – skupina Nighthauntů trýznících Shadespire. Sestavte si svou válečnou skupinu ze čtyř zasouvacích plastových modelů, odlitých z barevného plastu, a vytvořte si balíčky s kartami bojovníků a řadou karet specifických pro válečnou skupinu, které vám umožní využít jejich sílu v bitvě.
– 2 oboustranné rozkládací herní desky, ze kterých si můžete sestavit svá bojiště.
– Žetony Warhammer Underworlds, včetně cílů, značek zranění, bodů slávy a mnoha dalších žetonů
– 8 kostek – 5 kostek útoku a 3 kostky obrany, což stačí na ty nejničivější údery a zoufalou obranu!

Další parametry: Typ hry Warhammer 40,000. Autor Graham McNeill. EAN 5011921141036. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. Autor Graham McNeill. . . . . . . . . .