hry-obchod.cz

Game Brewer Architectura

Tento skvělý produkt Game Brewer Architectura od známé společnosti Game Brewer můžete koupit právě nyní napořád výhodně. Momentálně k dispozici za 399 Kč.
EAN: 5407004490540
Game Brewer Architectura
Popis produktu

Nejvěhlasnější architekti se sešli, aby postavili to nejúžasnější město plné velkolepých divadel, skleníků i hospod. Každý architekt chce co nejvíce přispět k rozvoji města. Taková ambice ale neodvratně vede k silné konkurenci.

Ve hře Architectura se váš stůl promění v síť ulic a bloků budov. Každá budova, kterou postavíte ovlivňuje hodnotu sousedních budov, nebo je může dokonce zničit. Řekněme, že jste právě postavili úžasný chrám. Lidové tržiště za rohem sem už zkrátka nepatří a musí se hned uzavřít. Zato park, který se nachází poblíž vchodu do chrámu, je rozhodně vhodným sousedem, a ještě bude ze své polohy těžit.

Karty můžete otáčet, a tak měnit jejich hodnotu, provádět zvláštní efekty a dělat vše pro to, abyste se pečlivým plánováním stali těmi nejlepšími architekty.

Můžete hrát Architecturu dle základních pravidel, nebo pokročilých, ve kterých si každý hráč sestaví svůj unikátní balíček karet. Každopádně každá hra bude jiná.

 Hra je určena pro 2-4 hráčů od 8 let.

Pravidla jsou v angličtině. Herní materiál je také v angličtině. 

 

Hra obsahuje:

• 48 základních karet ve 4 barvách hráčů
• 24 pokročilých karet ve 4 barvách hráčů
• 8 karet ulic
• 8 ochranných karet
• Pravidla v angličtině.

   

Pravidla ke stažení: 

 Architectura anglická pravidla

Česká recenze zde.

Představení hry (rusky):

 

 

Další parametry: Typ hry Rodinná. Herní doba 30 minut. Autor Pavel Atamanchuk. EAN 5407004490540. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.1. 9. Náročnost (1-5) 1.8. Autor Pavel Atamanchuk. Herní kategorie Karetní