hry-obchod.cz

Gale Force Nine Doctor Who: Time of the Daleks Third & Thirteenth Doctor 5–6 Player Expansion

Kvalitní a žádaný kus Gale Force Nine Doctor Who: Time of the Daleks Third & Thirteenth Doctor 5–6 od známé kvalitní značky Gale Force Nine jednoduše pořídíte tady teď pořád výhodně! Nyní za 449 Kč.
EAN: 9781947494763
Gale Force Nine Doctor Who: Time of the Daleks

Third and Thirteenth Doctor je malé rozšíření pro semikooperativní hru ze světa slavného scifi seriálu, které přináší figurky a karty dvou dalších Doctorů a umožňuje tak hru dalších dvou hráčů. (malým bonusem je i figurka osmého doktora)

Kdo z vás by se chtěl stát Doktorem? Cestovat v místě a čase, setkávat se se společníky a čelit četným dobrodružstvím? To přesně je náplní semi-kooperativní hry Doctor Who: Time of Daleks. Hráč si vybere svého Doktora a snaží se zhatit ďábelský plán Daleků: zcela vymazat Doktora z časového kontinua a tím i z minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Dobrodružství v čase právě začíná!

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 120 minut. Autor Andrew Haught. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 121-180. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.7. 9. Náročnost (1-5) 3. Autor Andrew Haught. Herní kategorie Filmy / TV / Rádio. Herní kategorie Kostkové