hry-obchod.cz

Fantasy Flight Games Mansions of Madness 2nd Edition

Tento žádaný produkt Fantasy Flight Games Mansions of od značky s dlouholetou tradicí Fantasy Flight Games máte možnost koupit momentálně v naši nabídce za výhodnou cenu. Nabídky od 2 799 Kč.
EAN: 841333101213
Fantasy Flight Games Mansions of
Popis produktu

Mansions of Madness (druhá edice) je plně kooperativní atmosférická hororová hra ze světa povídek H. P. Lovecrafta o mýtu Cthulhu, ve které se hráči jako detektivové snaží rozplést děsivou záhadu v tajemném domě poblíž Arkhamu v Massachusetts.

Hráči se vydávají do tajemného sídla, kde se dějí podivné nadpřirozené události, a pátrají ve zdejších místnostech po stopách, aby odhalili a rozpletli celou záhadu. Každý vyšetřovatel má unikátní schopnosti a atributy, jež využívá během hry. Ve starobylém sídle lze najít množství zvláštních předmětů, detektivové se stávají svědky nadpřirozených úkazů a setkávají se s nepozemskými nestvůrami.

Zatímco v prvním vydání této hry musel jeden z hráčů ovládat monstra a hrát úlohu vypravěče, druhá edice toto obstará sama a umožní hrát všem hráčům společně. Hru si může rovněž zahrát také pouze sám 1 hráč.

Mansions of Madness (druhá edice) obsahuje 4 herní kampaně rozličné délky a obtížnosti, přes 500 detailních hracích komponentů (včetně 32 plastových figurek) a konverzní kit pro přidání herních rozšíření z první edice.

Recenze:

Další parametry: Typ hry Strategická, Tématická. Herní doba 120-180 minut. Autor Nikki Valens. EAN 841333101213. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 121-180. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8. 9. Náročnost (1-5) 2.7. Autor Nikki Valens. Herní kategorie Bojové