hry-obchod.cz

Djeco Malý okruh

Tento kvalitní a žádaný produkt Djeco Malý okruh od výrobce se skvělou pověstí Djeco seženete v naší aktuální nabídce za akční cenu. Cena již od 428 Kč.
EAN: 3070900085503
Djeco Malý okruh
Zjistit dostupnost »
Značka: Djeco
428

Skvělá hra pro děti od 2 let. Klasická stolní hra, kdy se děti posouvají po políčkách podle hozené kostky. Pozor ale na včelku, která vás ve hře může zpomalit… Skvělá hra, která rozvíjí jemnou motoriku a učí děti spolupráci a týmové hře. Malý okruh je klasická jednoduchá desková hra pro nejmenší děti v nové nápadité podobě. Děti hází barevnou kostkou a snaží se, aby jejich zvířátko došlo do cíle jako první. Je třeba ale dát pozor na včelku, která může děti vráti na herním plánu zpět a cestu tak malinko zkomplikovat.

Balení obsahuje: Herní plán, barevnou kostku a 4 plastové figurky v podobě zvířátek.

Český návod ke hře ke stažení zde.

Další parametry: Typ hry Párty, Rodinná, Strategická. Herní doba 10 minut. EAN 3070900085503. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 2. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 4. Jazyk pravidel francouzský. 4. Jazyk pravidel španělský. 4. Jazyk pravidel polský. 4. Jazyk pravidel ruský. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4